Familiedag 1 juni

Schrijf je nu in voor de familiedag op 1 juni

RIJSOORD – Volgens goed gebruik sluiten we ook dit seizoen af met de familiedag. Voor alle leeftijden zijn er dan weer sportieve activiteiten en als klap op de vuurpijl een supergezellige BBQ aan het einde van de middag. Verzeker je van een plekje en schrijf je nu in. Hieronder kun je per activiteit een inschrijfformulier downloaden.

09.00 uur – 11.00 uur : Voetbalclinic voor 5 – 9 jaar Inschrijfformulier voetbalclinic

09.00 uur – 11.00 uur : 4 x 4 toernooi voor 10 – 13 jaar Inschrijfformulier 4 tegen 4

Vanaf 11.30 uur  : 7 x 7 toernooi Inschrijfformulier 7 tegen 7

Vanaf 18.00 uur : BBQ Inschrijfformulier BBQ 

Je kunt de ingevulde formulieren mailen naar info@vv-rijsoord.nl of afgeven bij Gerard, Lydia of achter de bar in de kantine. En natuurlijk zijn we ook dit jaar weer heel benieuwd naar jullie creatieve creaties.

Schrijf je snel in en laten we er met elkaar weer een gezellig familiefeestje van maken!