Penaltybokaal

Tygo van Wingerden en Sam de Lange door naar finale Penaltybokaal

RIJSOORD – Zaterdag 6 april was het tijdens de rust van de wedstrijd Rijsoord 1 – SV Portugaal 1, de beurt aan JO8-2 en JO8-3 om te strijden voor een plaats in de finale van de penaltybokaal. Maar eerst mochten ze mee het veld op met de mannen van Rijsoord 1. Na een supersprint was het wachten op de rust.

Uitgelaten liepen de jongens het veld op na het fluitsignaal van de scheidsrechter, vastberaden om het reservekeeper Joep Nooteboom moeilijk te maken. Joep stond geconcentreerd in het doel en had een paar keer goed het nakijken, want een aantal mannetjes wisten de ballen strak in de hoeken te plaatsen. Mooie schoten hoor jongens!

De strijd was voor beide teams na 2 rondes beslist. Bij JO8-2 was het Tygo van Wingerden die twee keer scoorde en bij JO8-3 deed Sam de Lange hetzelfde. Wij feliciteren Tygo en Sam met hun finaleplaats en wensen de jongens alvast veel succes tijdens de finale aan het einde van dit seizoen.

Bekijk hier alle foto’s