IT4Sale doet V.V. Rijsoord nieuwe computers cadeau

2 nieuwe computers dankzij IT4Sale

ETTEN LEUR – Vanmiddag mochten we uit handen van ‘ouwe’ kraai Gerard Verveer twee computers in ontvangst nemen. Een voor het jeugdsecretariaat en een voor in de bestuurskamer. Dit fantastische cadeau wordt de club aangeboden door IT4Sale, waar Gerard mede-eigenaar van is. En daar zijn we super blij mee!

Bij IT4Sale geven ze computers, servers, printers en parts een tweede leven. Dus heeft je bedrijf te maken met afgeschreven ICT-apparatuur? Bijvoorbeeld computers, laptops, printers, servers en andere ICT-apparatuur die vervangen wordt omdat het verouderd is of niet helemaal meer naar behoren werkt. Of wordt je afdeling in één klap voorzien van nieuwe apparatuur? Denk dan aan IT4Sale, want zomaar weggooien kan niet. IT4Sale kan je afgeschreven ICT-apparatuur verantwoord afvoeren. Benieuwd naar de restwaarde van je oude apparatuur? Ook dan komen de mensen van IT4Sale graag bij je langs.

Deze computers krijgen bij V.V. Rijsoord een tweede leven. Nogmaals super bedankt!!