Penaltybokaal JO10-2

Bob de Graaf finalist penaltybokaal

RIJSOORD – De strijd om de finaleplaats voor de penaltybokaal van afgelopen zaterdag door JO10-2 zal de boeken in gaan als de snelste in de historie van deze jarenlange traditie van V.V. Rijsoord. Reden daarvoor was mede lage opkomst van slechts 4 spelers van dit team. Door diverse redenen waren spelers afgemeld. Maar zoals een bekende voetballer ooit zei “elk nadeel hep zn voordeel” en vergrootte deze opkomst wel de kansen om de finaleplaats te halen met 25% voor elke speler.

Op het enthousiasme van de vier spelers Joy Tieleman, Collin de Ruiter, Bob de Graaf en Brandon Buys, had het in ieder geval geen enkel effect. Ze hadden er stuk voor stuk allemaal zin in. Reservedoelman Joep Nooteboom had zich weer beschikbaar gesteld voor deze strijd. Zoals gezegd was de strijd heel snel beslist. Alleen Bob de Graaf wist te scoren. Dus een tweede ronde was niet nodig. Wij feliciteren Bob met zijn finaleplaats en wensen hem alvast veel succes tijdens de finale aan het einde van dit seizoen.

Bekijk hier de foto’s