Spartaan'20 beter bij de les

Spartaan’20 beter bij de les

RIJSOORD – In de eerste wedstrijd van 2019 moest Rijsoord de overwinning laten aan Spartaan’20. In een eerste helft met weinig hoogtepunten was het toch nog het team van Omar Kahn wat vlak voor rust keeper Ragip Ozrak wist te passeren en zo de 0-1 tussenstand liet noteren. Na de thee met 4 verse krachten bij de equipe van Steef Buijs was het goalgetter Mike van Gool die de gelijkmaker al vrij snel scoorde. Juist op het moment dat Rijsoord aanspraak mocht maken op de tweede treffer werd het plotseling 1-2. En even later zelfs 1-3 na een terecht gegeven penalty. Het was vervolgens Zepp Jacobs die met een geplaatst afstandsschot de spanning weer terugbracht, 2-3. Maar de gelijkmaker, wat zeker had gekund, bleef uit en uiteindelijk maakte Spartaan’20 er vlak voor tijd nog 2-4 van. Komende dinsdag oefent Rijsoord nog een keer, om 20.00 uur, bij IFC in Hendrik Ido Ambacht. Daarna wordt er nog een keer getraind op donderdag en zullen de ‘kraaien’ volgende week de competitie weer hervatten. Tegenstander aan de Vlasstraat is dan het Haagse Die Haghe.

Leave a Reply