Gezellige Sinter-Kerst en Nieuw voor Meidenteams

Geslaagde Sinter-Kerst-en-Nieuw voor meidenteams

RIJSOORD – Op vrijdag 14 december was er een Sinter-Kerst-en-Nieuw voor de Mo11-1, Mo11-2 en Mo15. Van alle 3 de teams waren zo goed als alle meiden aanwezig. De meiden hadden allemaal een cadeautje meegenomen, want we gingen met elkaar het bekende dobbelstenenspel te spelen. Er werd veel gelachen en een fanatiek spel gespeeld. Het spel werd in 3 rondes gespeeld en uiteindelijk had iedereen een cadeautje om mee naar huis te nemen.

Na het dobbelstenen spel was het tijd voor een ander spel, namelijk “de Lama’s”. Alle meiden werden verdeeld in verschillende groepjes, met dat groepje moesten ze verschillende situaties uitbeelden en raden en het ging op tijd. De meiden vonden het erg leuk om te doen. Nadat er uit het spel een winnaar was gekomen was de avond voor de meiden ook op zijn einde gelopen. Het was een superleuke, gezellige en zeker geslaagde avond.

Leave a Reply