Kampioenen ole ole

JO19-1 en JO10-1 winterkampioen! Gefeliciteerd mannen!

RIJSOORD – Zaterdag 8 december werd JO10-1 als eerste winterkampioen. Hoewel er in deze leeftijdscategorie geen uitslagen en standen worden bijgehouden omdat de spelers nog in een ontwikkelfase zitten waarbij het gaat om het spelplezier, wordt er toch op listige wijze achterhaald wat de tegenstanders hebben gedaan. En er was geen twijfel mogelijk JO10-1 had de meeste punten binnengesleept. Later die middag zou JO19-1 diezelfde felbegeerde titel binnenhalen. Zij speelden thuis tegen Nieuw Lekkerland en konden na een 3-2 overwinning drie punten bijschrijven. Met 26 punten uit 10 wedstrijden (8 x gewonnen en 2 keer een gelijkspel) was het winterkampioenschap een feit. Van harte gefeliciteerd mannen! Een mooie prestatie van zowel de spelers als de trainers.

Leave a Reply