Sinterklaasje kom maar binnen met je knecht...

En rijdt dan niet stilletjes het kraaiennest voorbij…

RIJSOORD – Woensdag 28 november om 14.30 uur was het dan zover: Sinterklaasfeest op de voetbal. Bij binnenkomst kregen de kinderen een stempelkaart voor de spelletjes. Toen alle papa’s, mama’s, oma’s en opa’s naar huis gingen voor een paar uurtjes rust, gingen wij van start voor een gezellige middag. Er kwamen 4 Pieten binnen en die gooiden met strooigoed. Alle kinderen doken er op af, daarna gingen we een aantal spelletjes doen zoals knutselen, memory, de tafel van Sinterklaas, aanloop race,cadeautjes in de schoorsteen gooien en de pepernoten fabriek. Tussendoor ook nog wat gedronken.

Rond kwart voor 4 kwam Sinterklaas met zijn Pieten binnen. De kinderen zongen een liedje. Sinterklaas heeft een aantal kinderen naar voren geroepen en een leuk praatje met de kinderen gemaakt. Natuurlijk werd er volop gezongen en gedanst voor Sinterklaas. Speciaal voor de kinderen die de mooiste tekening hadden ingeleverd had Sinterklaas een cadeautje meegenomen. Bart en Stijn waren de gelukkigen. Rond kwart over 4 gingen Sinterklaas en zijn Pieten weer weg. De kinderen kregen voordat ze we weer naar huis gingen een pietendiploma, cadeautje en een appel deze was gesponsord door van Ooijen, bedankt hiervoor. Namens mij Natascha Lommel bedank ik ook Hilda, Nathalie, Marielle en Daniëlle voor de hulp. Het was weer een geslaagd feest.

Bekijk hier alle foto’s

Leave a Reply