Nieuw tenue voor Rijsoord Vrouwen

VOR Van Ooijen B.V. Groenten en Fruit Import steekt Rijsoord Vrouwen in het nieuw

RIJSOORD – Nadat enkele weken geleden de selectie én begeleiding al werden voorzien van schitterende presentatiepakken en sporttassen, werden de Rijsoord Vrouwen afgelopen zaterdag door hun hoofdsponsor VOR Van Ooijen B.V. Groenten en Fruit Import voorzien van een compleet nieuw tenue. Namens onze sponsor waren Hans en Suzanne van Ooijen aanwezig om dit nieuwe tenue te overhandigen. Aanvoerster Chantal Vogel was de gelukkige en mocht dit super gevaar in ontvangst nemen.

Uiteraard is de Vrouwen selectie bijzonder verheugd dat dit bedrijf de jarenlange sponsoring opnieuw heeft verlengd en – naast alle andere bijdragen aan V.V. Rijsoord – de vrouwenafdeling een warm hart blijft toedragen. De Rijsoord Vrouwen willen langs deze weg Hans en Suzanne van Ooijen nogmaals bedanken voor hun steun. Wij zullen met trots de naam van Van Ooijen verder uitdragen.

Leave a Reply