Hij komt... Hij komt, die lieve goede Sint

Nog niet opgegeven voor het Sinterklaasfeest? Doe het voor 23-11!

RIJSOORD – Minipupillen en kinderen tot en met JO/MO-8 opgelet! Ook dit jaar komt Sinterklaas weer naar zijn favoriete voetbalclub V.V. Rijsoord. Op woensdagmiddag 28 november van 14.30 uur tot 16.30 uur komt hij speciaal voor jullie naar de kantine van V.V. Rijsoord. Natuurlijk is je kleine broertje of zusje ook van harte welkom! Geef je snel op, het kan nog tot 23 november.

Vind je het leuk om voor de Sint een kleurplaat te maken. Print dan de kleurplaat onder de link op deze pagina en kleur hem mooi in. Je kunt hem inleveren bij Jeanne in het jeugdhome. Vergeet je niet je naam erop te zetten?

Kleurplaat Sinterklaas

Kom je ook?

Geef je dan vóór 23 november op via onderstaand formulier.

 

Ja, ik kom ook naar het Sinterklaasfeest op 27 november
V.V. Rijsoord werkt conform de Algemene Verordening Gegevensbescherming. De gegevens op dit formulier worden alleen gebruikt om je aanmelding te verwerken en voor het Grote Boek van Sinterklaas. Mocht je hier bezwaar tegen hebben, neem dan contact met ons op via: redactie@vv-rijsoord.nl.
reCAPTCHA is required.

Leave a Reply