Levi Haverkamp door naar finale

Levi Haverkamp door naar finale Penalty Bokaal

RIJSOORD – Deze week ging JO11-3 op voor de Penalty Bokaal. Maar eerst mochten ze mee het veld op met de mannen van Rijsoord 1. Na een supersprint was het wachten op de rust. Uitgelaten liepen de jongens het veld op na het fluitsignaal van de scheidsrechter, vast van plan het keeper Joep Nooteboom moeilijk te maken. Maar het leek wel of het doel op slot zat, want na de eerste ronde was er nog geen doelpunt gescoord. Of Joep stond in de weg, of de bal kaatste op de paal of lat weg.

Nieuwe ronde, nieuwe kansen
De tweede ronde wisten Mick en Levi de bal wel in het netje te mikken dus zij gingen de eindstrijd met elkaar aan. Het was Levi die zichzelf met een mooi schot wist te plaatsen voor de finale. Gefeliciteerd Levi! We zien jou terug aan het einde van het seizoen.

 

 

Bekijk hier alle foto’s

Leave a Reply