Daan Stoppelenburg naar finale

Daan Stoppelenburg wint Penalty Bokaal

RIJSOORD – Zaterdag 13 oktober mochten de mannen van JO13-2 aantreden in de strijd om de Penalty Bokaal. Het water van de sproei installatie ontwijkend, liepen ze met de spelers van Rijsoord 1 het veld op om vanaf de middenlijn een sprint richting tribune te trekken.


Het echte werk begon om kwart over 3. Onder de lat nam een voor de jongens geen onbekende keeper plaats: Peter Urban. Peter was vast van plan het de jongens moeilijk te maken en verzuchtte na afloop ‘dat was nog een pittige klus’.

Na twee rondes gingen Nick Huiberts, Luke de Lange, Daan Stoppelenburg en Fabio van Nes de strijd tegen elkaar aan. Alleen Daan Stoppelenburg wist Peter te passeren. Gefeliciteerd Daan, we zien jou terug in de finale aan het einde van het seizoen.

Super dat jullie er allemaal waren en natuurlijk ook een heel hartelijk bedankt aan Peter Urban!

Bekijk hier alle foto’s

Leave a Reply