Voorlopige indeling t/m JO13

Voorlopige indeling meiden seizoen 2018-2019

RIJSOORD – Inmiddels zijn alle voorlopige indelingen voor het seizoen 2018-2019 bekend. We willen benadrukken dat het gaat om een voorlopige indeling, de eerste periode van de voorbereiding wordt gebruikt als selectieperiode en aan het begin van het seizoen kunnen er nog nieuwe aanmeldingen komen. Er kunnen dus nog wijzigingen optreden. De indeling is gemaakt door de technisch jeugdcoördinatoren waarbij (waar nodig) afstemming heeft plaatsgevonden met trainers.

Informatie over het trainingsschema voor volgend seizoen en de data van de eerste trainingen volgt ook z.s.m. dus hou de site in de gaten.

Klik hier voor de voorlopige indeling van de meiden MO11 en MO13

Klik hier voor de voorlopige indeling JO17 en JO19

Klik hier voor de voorlopige indeling JO15

Klik hier voor de voorlopige indeling tm JO13

 

 

Leave a Reply