Voorlopige indeling t/m JO13

Voorlopige indeling JO19 en JO17 seizoen 2018-2019

RIJSOORD – De voorlopige indeling voor het seizoen 2018-2019 voor JO19 en JO17 is nu ook bekend. We willen benadrukken dat het gaat om een voorlopige indeling, de eerste periode van de voorbereiding wordt gebruikt als selectieperiode. Er kunnen dus nog wijzigingen optreden. De indeling is gemaakt door de technisch jeugdcoördinatoren waarbij (waar nodig) afstemming heeft plaatsgevonden met trainers. De indeling voor de meiden teams volgt nog.

Informatie over het trainingsschema voor volgend seizoen en de data van de eerste trainingen volgt ook z.s.m. dus hou de site in de gaten.

Klik hier voor de voorlopige indeling JO17 en JO19

Klik hier voor de voorlopige indeling JO15

Klik hier voor de voorlopige indeling tm JO13

 

 

Leave a Reply