Gezocht: enthousiaste trainer voor JO19-1

V.V. Rijsoord is voor volgend seizoen op zoek naar een enthousiaste trainer voor het selectieteam JO19-1. Het team komt uit in de 2e klasse.

V.V. Rijsoord is in de regio een aansprekende voetbalvereniging waar prestatiegericht en met plezier getraind en gespeeld wordt. Er is bij V.V. Rijsoord specifiek aandacht voor de jeugd, dit is uitgewerkt in een meerjaren (technisch) jeugdopleidingsplan. Maar V.V. Rijsoord is meer dan een voetbalclub waar je twee keer per week komt trainen en een wedstrijd speelt. Daarom organiseren we ook allerlei andere activiteiten om de jeugd te binden en te boeien.

Wij zijn op zoek naar een trainer die:
– een bijdrage wil leveren aan de sportieve ontwikkeling van jeugdvoetballers
– een bijdrage wil leveren aan het jeugdbeleid van V.V. Rijsoord
– minimaal 2 x per week trainingen kan geven en op zaterdag het team kan begeleiden
– wil samenwerken met de jeugdcoördinatoren en de trainers van ons 2e elftal
– in het bezit is van een trainersdiploma of bereid is dit te halen
– zich bij voorkeur voor langere tijd aan V.V. Rijsoord wil binden

Wat kan je van V.V. Rijsoord verwachten?
– Een enthousiaste spelersgroep
– Goede faciliteiten (materiaal en trainingsvelden)
– Begeleiding door jeugdcoördinatoren
– Overleg en ondersteuning door jeugdcoördinatoren en andere selectietrainers
– Kans om je te ontwikkelen als trainer

Heb jij ervaring met het begeleiden en trainen van jeugdteams (bij voorkeur junioren) en heb je goede communicatieve en sociale vaardigheden? Neem dan contact op met Arie Lodder, jeugdvoorzitter van V.V. Rijsoord via jeugdvoorzitter@vv-rijsoord.nl.

Leave a Reply