Lard en Luuk in finale penaltybokaal

Lard en Luuk houden het hoofd koel bij penaltybokaal

RIJSOORD – Op een tropische zaterdagmiddag om iets voor half 3 stonden de jongste Rijsoord spelertjes te trappelen om het veld op te gaan met de grote mannen in het blauw. Voor de meesten was dit de eerste keer en best een beetje spannend. Na een flinke sprint vanaf de middenlijn was het wachten op de rust, die werd ingeluid door de sproei installatie. En dat zorgt altijd voor de nodige hilariteit en niet onbelangrijk: verkoeling.

Na een paar tips van reservekeeper Maurice de Groot werd de bal op de stip gelegd, die voor deze gelegenheid iets dichter bij het doel lag. Opperste concentratie en een hele goede eerste ronde bij zowel JO7-1 als JO7-2. De hoeken werden heel goed opgezocht en het was duiken geblazen voor Maurice. In de tweede ronde is het dan altijd de vraag wie het hoofd het meest koel weet te houden. Dat waren vanmiddag Lard Horsten en Luuk Boere. Gefeliciteerd mannen! We zien jullie terug in de finale op donderdagavond 7 juni.

Bekijk hier alle foto’s

Leave a Reply