Technische staf compleet

Technische staf volgend seizoen compleet

RIJSOORD – Deze week heeft het bestuur overeenstemming bereikt met Iris van der Giessen. Zij neemt komend seizoen de functie van verzorger over van Arjo de Beer.

Iris van der Giessen (42) is woonachtig in Zwijndrecht en heeft een medische achtergrond én ruime werkervaring. Momenteel is zij werkzaam op de Huisartsenpost Rijnmond Zuid. Iris, al enige jaren gediplomeerd als sportmasseur, heeft er erg veel zin in om deel uit te gaan maken van de technische staf in het komend seizoen. Iris heeft  eerder ervaring opgedaan als verzorgster. Ze heeft tot 2 jaar geleden 6 jaar lang deel uitgemaakt van de technische staf bij ZBC uit Zwijndrecht. We heten Iris van harte welkom!

 

De technische staf voor het komende seizoen ziet er nu als volgt uit:

Steef Buijs – Hoofdtrainer
Marco Nijssen – Assistenttrainer
Maurice de Groot – Keeperstrainer
Iris van der Giessen – Verzorgster
Eddy Bestebreurtje – Teammanager

Voor wat betreft het tweede elftal blijft de staf ongewijzigd:

Cees van den Heerik – Hoofdtrainer
Sander Willemstijn – Assistenttrainer
Matthijs Kruithof – Assitenttrainer/Teammanager
Wim Velthuizen – Assistent Scheidsrechter
Jeffrey Vaandrager – Verzorger

Leave a Reply