Desley de Wolf terug op het Kraaiennest

Desley de Wolf terug op het Kraaiennest. Keeper Delano Kortstam toegevoegd aan selectie

RIJSOORD – In het nieuwe seizoen keert Desley de Wolf (28) weer terug in de selectie bij V.V. Rijsoord. Na een uitstapje van twee jaar bij Heinenoord heeft hij aangegeven heel graag weer deel uit te willen maken van onze selectie. Wij heten Desley, die eerder uitkwam voor onder andere Sliedrecht en PPSC, weer van harte welkom bij onze club. Ook Delano Kortstam (25) willen we alvast van harte welkom heten. De huidige keeper van Nieuwerkerk (zondag) wordt aan onze selectie toegevoegd en wil de concurrentie aangaan met Ragip Özrak en Jordi Lingen. Delano speelde eerder voor Pelikaan en Kozakken Boys.

Helaas hebben we ook minder goed nieuws. Rick Drenth die weer terug zal keren van Slikkerveer, blijkt een kruisbandblessure te hebben opgelopen. De verwachting is dat hij na een operatie en herstel pas in 2019 weer op het veld te bewonderen zal zijn. Uiteraard wensen wij Rick een spoedig herstel toe.

Leave a Reply