Penaltybokaal

Valentijn van Essen door naar finale

Valentijn van Essen door naar finale Penaltybokaal

RIJSOORD – Van de 8 jongens had trainer Alex er deze middag 4 op de been kunnen krijgen. Alle aandacht dus voor Collin de Ruiter, Brandon Buys, Valentijn van Essen en Tim Zwier. Zij stelden zich in de rust op om vanaf de penaltystip hun schoten af te vuren op Maurice de Groot. Die gooide er een challenge in om met zijn vieren het hele kwartier van de rust vol te maken, maar daar dachten de jongens anders over. Die wilden zich zo snel mogelijk plaatsen voor de penaltybokaal. En dus was de winnaar na 2 rondes bekend. Valentijn van Essen zette Maurice 2 keer overtuigend op het verkeerde been. Daarmee werd hij de winnaar van JO 9-3. Gefeliciteerd Valentijn! We zien je graag terug in de finale.

Bekijk hier alle foto’s

Leave a Reply