Penaltybokaal

JO11-3

Spannende strijd om penaltybokaal

RIJSOORD – Zaterdag 3 februari was het de beurt aan de mannen van JO11-3 om de onderlinge strijd voor een plaats in de finale van de penaltybokaal aan te gaan. Reservekeeper Jordi Lingen zat wel op de bank maar mocht alleen in geval van uiterste nood ingezet worden vanwege een knieblessure. Gelukkig was de jarige Xander Janssen, keeper van JO19-1 bereid om onder de lat te gaan staan. Na een hiep hiep hoera waren de jongens vastbesloten om het Xander moeilijk te gaan maken.

In de eerste penaltyreeks wisten 5 van de 10 jongens Xander te passeren. In de tweede reeks waren dat er nog 4. In de derde ronde namen Pepijn, Kay en Sem het tegen elkaar op.

Kay was uiteindelijk de gelukkige winnaar, maar het duurde even voordat dit tot hem doordrong. Kay was deze middag het meest trefzeker en wist de keeper 3 keer te passeren. Nu op naar de finale en dit vast zien te houden.

 

 

 

Bekijk hier alle foto’s

Leave a Reply