Afscheid trainer Gijs Zwaan

V.V. Rijsoord neemt komende zomer afscheid van trainer Gijs Zwaan

Rijsoord – Na zorgvuldig overleg heeft het bestuur van V.V. Rijsoord besloten om aan het einde van het seizoen 2017/2018 afscheid te nemen van Gijs Zwaan. Na 6 jaar denken we dat het voor alle partijen goed is om te kiezen voor vernieuwing. Dit is vanavond, 16 januari, in goed overleg met Gijs besproken en aan de spelersgroep meegedeeld.

De afgelopen 6 jaar heeft Gijs zich met veel passie ingezet voor onze 1e selectie. We kijken terug op 6 mooie jaren waarin de club enorme stappen gemaakt heeft. Gijs begon 6 jaar geleden met Rijsoord in de 2e klasse en wist er een stabiele eersteklasser van te maken. Kers op de taart is de promotie naar de hoofdklasse A vorig seizoen, waarin de Rijsoordse kraaien onder zijn leiding nu knap meedraaien.

Het bestuur van V.V. Rijsoord bedankt Gijs voor zijn inzet en heeft alle vertrouwen in een mooi vervolg van de tweede helft van dit seizoen en voortzetting van de prettige samenwerking.

Leave a Reply