Geslaagde activiteiten vrouwen/meisjescommissie

Eerste activiteit vrouwen/meisjes-commissie geslaagd

RIJSOORD – Afgelopen vrijdag organiseerde de nieuwe vrouwen/meisjescommissie de eerste activiteit in het jeugdhome. Met een “sint/kerst/nieuwjaar” feestje werd 2018 ingeluid. De opkomst was redelijk goed waarbij vooral de MO 13 en MO 11 ruim vertegenwoordigd was. Met een kleine 20 aanwezigen werd de avond geopend met een rondje voorstellen van iedereen waarna ‘’spreekstalmeesteres’’ Femke de Reus het bekende dobbelspel leidde wat af en toe tot chaotische taferelen en veel heen en weer geschuif van de kado’s leidde. Aan het einde van het spel bleek iedereen gelukkig toch iets gewonnen te hebben. Hierna werd tot slot nog een lopend Monopolyspel gespeeld. Hier en daar werd wat ‘’vals’’ gespeeld, maar het was leuk om te doen.

Om 21.00 uur was het, zoals afgesproken, voorbij en kon de commissie terugkijken op een geslaagde activiteit. Een groot bedankje gaat uit naar Ardi en Nathalie Huizer van Tuinderij Huizer die op deze avond de drankjes en de hapjes hebben gesponsord. Super bedankt namens de meisjes en de commissie.

Leave a Reply