Penaltybokaal

Sem Jerins door naar de finale

Spannende strijd om plaats in finale Penaltybokaal

RIJSOORD – Zaterdag 2 december, de koudste dag van het jaar, mocht JO11-1 aantreden voor de Penaltybokaal. JO11-1 had ’s ochtends overtuigend gewonnen van Wieldrecht en de jongens stonden in dikke winterjassen te popelen om tijdens de rust van Rijsoord 1 richting penaltystip te gaan. Jordi Lingen stond op goal en moest duidelijk even ontdooien want in de eerste penaltyreeks wist hij slechts één schot tegen te houden.

De mannen hadden afgelopen week goed getraind. Ze hadden harde schoten in de benen en wisten ze slim te plaatsen. Ook de tweede ronde leverde daardoor maar één afvaller op en even was er de angst dat de wedstrijd pas later kon beginnen. Maar de jongens hielden het tempo er goed in. Bij ronde drie ging de spanning waarschijnlijk parten spelen, zodat in ronde vier de strijd tussen 3 voetbalvrienden beslecht moest worden. Pas in de 6e ronde wist titelverdediger Sem Jerins de goed schietende keeper Lucas van der Hammen te verslaan. We zien Sem terug in de finale aan het einde van het seizoen. Gefeliciteerd Sem!

Inmiddels was Jordi Lingen opgewarmd en was er nog net tijd voor een fotomoment.

Leave a Reply