Penaltybokaal

JO13-3

Matthijs Roobol door naar finale penaltybokaal

RIJSOORD – Zaterdag 18 november ging JO13-3 tijdens de rust van de wedstrijd Rijsoord – Swift de strijd aan in de penaltybokaal. Het was een gure middag met best wat wind, maar dat mocht de pret voor de mannen niet drukken.

Jordi Lingen stond deze middag op doel en die kreeg het al snel warm want er werden listige schoten op hem afgevuurd. In de eerste ronde wisten Matthijs Roobol en Noah Verbeek te scoren. Matthijs was uiteindelijk de enige die Jordi twee keer wist te passeren. En zo werd hij de gelukkige winnaar. We zien Matthijs terug in de finale aan het einde van het seizoen. Gefeliciteerd Matthijs!

 

Super dat jullie er waren: Matthijs Roobol – Nicky Bodbijl – Jesse van der Beek – Gijs de Graaff – Kevin Pieren – Koen Goossens – Tom Heijmans – Job Kooi – Leon Roobol – Noah Verbeek

Leave a Reply