Fiets4daagse

Fiets u ook gezellig met ons mee

Fiets4daagse

De 37ste Fiets4daagse Zuid-Holland Zuid is afgelopen maandag weer van start gegaan. Dit jaar gaan door het mooie weer meer fietsers dan vorig jaar (ruim 400) op weg om 15, 30 of 60 km per avond af te leggen. De tochten voeren door Ridderkerk, Barendrecht, Zwijndrecht, Heerjansdam, H.I. Ambacht, Rotterdam, de Alblasserwaard, de Krimpenerwaard, de Hoekse Waard en andere delen van het eiland IJsselmonde. Niet iedereen is in staat om alle dagen mee te rijden, maar dat is ook geen verplichting. Iedere dag kan je je aanmelden om die avond mee te fietsen. Zoals gebruikelijk worden de deelnemers op de donderdagavond weer feestelijk binnen gehaald op de Mauritsweg in Rijsoord. De vele foto’s, die tijdens de vier avonden worden gemaakt, zijn te zien op de website van de voetbalvereniging Rijsoord en op de website van de fotograaf Leen Kruithof (Oypo.nl > trefwoord fietsvierdaagse).

Leave a Reply